Woda jak wiadomo to symbol życia. Jeden z czterech podstawowych żywiołów, Każdy z nas wie ,że picie wody jest ważne , często słyszymy – pij dużo wody. Gdy boli głowa –pij wodę, jesteś chory pij wodę, …odkąd zaczęłam pić wodę czuję się zdecydowanie lepiej   śpię mam więcej energii przestały boleć mnie oczy… Pamiętaj,  że wodę należy pić w małych ilościach ale często…..nie należy pić wody podczas jedzenia, najlepiej 10 min przed jedzeniem i 10 minut po jedzeniu. ile wody pić ? To proste! podziel swoja wagę na 30 wynik da ci odpowiedź…
Np. ważysz 60 kg  podzielone na 30 daje nam 2 .  2 litry wody
Należy pamiętać że gdy nasza aktywność fizyczna jest spora to pic należy więcej tak samo w okresie letnim należy spożywać więcej płynów.
A w okresie letnim można przeprowadzić jednodniowa dietę wodną która oczyści organizm doda energii. Polecam!!!!!!

Zanim przyjdziesz na zajęcia to w okresie wakacyjnym postaraj się wprowadzić kilka zasad

  1. PIJ NIEGAZOWANĄ WODĘ MINERALNĄ
  2. SPOŻYWAJ 4-5 POSIŁKÓW DZIENNIE
  3. PAMIĘTAJ O ŚNIADANIU
  4. ZREZYGNUJ Z NIEZDROWYCH PRZEKĄSEK!

Co zamiast kawy??
Czy wiesz, że najlepszym lekarstwem na ogarniające nas zmęczenie  i znużenie jest po prostu aktywność fizyczna…. I nie chodzi tu po to by „ lecieć „ na siłownie wystarczy chociażby długi  spacer na świeżym powietrzu oczywiście w towarzystwie wody mineralnej z którą ja się nie roztaje….. i co jeszcze a np. drzemka w ciągu dnia – nawet kilkunastominutowy sen poprawi naszą koncentrację  i nasze samopoczucie.